SOTW Nº30 - Hommikujooga by Laura Verte

SOTW Nº30 - Hommikujooga
Autor: Laura Verte (Instagram: @lauraverte_illustrations)
Särgi saad osta endale
 siit


Tere Laura. Kus elad ja kus oled üles kasvanud?
Tere, Raido! Elan Tallinnas, majas, kus olen terve oma elu elanud. Nüüd on saanud mitu aastat linnaelu kõrvalt toimetatud ja põldusid-metsasid nauditud ka maakodus.

Mida igapäevaselt teed?
Eelkõige kulgen läbi päevade koos oma alla 2-aastase lapsega - mängides, nuttes, naerdes, õppides, raamatuid lehitsedes, süües... Lisaks klõbistan arvuti klaviatuuril klahve, et tuua ajakirjade lugejatele meeldivat lugemist ning igal võimalikul hetkel joonistan, maalin ja unistan.

Kuidas kunsti juurde jõudsid? Ise õppinud v akadeemilist kunstiharidust ka saanud?
Ei saa salata, et tõenäoliselt pärineb huvi ikka vanematest - isast, kes koguaeg meisterdas, joonistas karikatuure, ehitas makette ja mida kõike veel, ning emast, kelle lapsepõlve ja noorea joonistused andsid mulle aimu, milliseid ägedaid maailmu võib vaid pliiatsi ja paberiga luua! Üks asi viis teiseni, olgugi, et vahel suurema ringiga, aga alateadlik unistus EKA õpingutest sai väga meeldiva ajajärguna täidetud. 

Räägi palun sellest disainist mõne sõna/lausega ja kas oled varem samuti oma kunsti t-särkidel esitlenud?
Armastan ja imetlen korraga liiga palju erinevaid detaile, kunstnikke, värve, tehnikaid ja stiile, et suuta ennast ühe loomingulaadiga piiritleda. Seega tuleb pea alati inspiratsiooni algimpulss konkreetsest ülesandest, sealjuures on põnev, et ma ei tea kunagi, mis lõpuks välja tuleb. Nii ka seekord - vajasin enne mõtet, lugu. Läbi mitme katsetuse (olgem ausad, pikkade päevade) jõudsin "Hommikujoogani" - keda äratavad hommikuti joogapoosid, keda kange kohv, vajadusel ehk isegi mõlemad korraga?

Oma  "täiskasvanuea" ajal pole mu kujundused veel kangastele jõudnud, kuigi ideid ja tungi on olnud. Aga nagu näha, siis nii need asjad oma õigel ajal juhtuvadki :)

Mitu T-särki sul on kapis?
7 tk, aga olen kaltsukates pidevalt uute-vanade otsinguil. Kui näen end kõnetava sõnumi või kujundusega t-särki, siis rõõm on suur!

Ja viimane küsimus - Kus ja kellena tahad elada 5 aasta pärast ?
Kus - see on selge - ikka oma (maa)kodus. Kellena - õnneliku ja rahuliku inimesena, kes leiab igapäevaselt loomiseks ja joonistamiseks mõnusasti aega ja väljundit. :)


Aitäh ja edukat Shirt of the Weeki, loodame, et Sinu särgil läheb hästi ning ta saab suvel T-särgibiennaali näitusele!
Aitäh!

1 comment

Elettra

Thank you for some other informative website. Thanks for sharing superb information. I have an article about. Read full article to get more information.
https://www.mynewsdesk.com/a2z-health-tips/pressreleases/restria-reviews-report-spoken-on-safe-ingredients-and-other-customer-experience-3175907

Leave a comment